• Nieuwsbrief
  • Adverteren en contentmarketing
  • Contact
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten

Enreach 1Banner_Marieke_Bita Capestone Capestone-1144x350 ERSDH ESR-1144x350

Cloud Expo 2023 in Expo Houten flink uitgebreid

gericht op partners die direct met klanten samenwerken

06-09-2023
CloudExpo2022
Deel op LinkedinDeel op FacebookDeel via WhatsappDeel via mail

De markt kan zich ook dit jaar weer verheugen op een editie van Cloud Expo; na het succes van vorig jaar kon dat ook niet uitblijven. Jeroen de Kam (eventmanager) en Marc Verhoeven (marketingmanager) van Arrow Nederland delen hun enthousiasme en geven hun relaas over de achtergronden, opties en kansen van het evenement. Cloud Expo is op 6 en 7 december in de Expo Houten.

CloudExpo2022“We hebben de Cloud Expo georganiseerd met het idee om het anders te doen”, zegt Marc. “Dus ruimere stands en een open karakter, zodat iedere exposant het maximale uit de expositie kan halen. Daarbij zijn de kosten voor de exposanten flink lager dan bij andere beurzen. Ook hebben we veel energie gestopt in de aanloop naar de Cloud Expo, bijvoorbeeld met de Beach Party, en nu in aanloop naar de beurs zelf onder andere met advertenties op de reclamemasten langs de snelwegen. Bezoekers van de nieuwe beurs ervaren bij binnenkomst gelijk een prettige ambiance.”

Jeroen vult aan: “Een nieuwe beurs, een nieuw bezoekersprofiel en voor ons veel nieuwe exposanten. Dat was spannend toen we vorig jaar de beurs voor het eerst organiseerden, maar tegelijkertijd wisten we waar we aan begonnen en hoe graag we het succesvol wilden laten zijn, dat is gelukt. Reden om ook dit jaar vol vertrouwen door te gaan.”

Marc en Jeroen zijn duidelijk. “We kennen de markt beter dan gevestigde beursorganisaties. We organiseren de expo als een onafhankelijke beurs. Met Arrow zijn we daarnaast een gewone exposant, net als de anderen.”

Waarom Cloud Expo?

De cloud maakt een prominent deel uit van de hedendaagse IT-strategie, maar wat houdt dit in voor jouw organisatie? Veel bedrijven kennen het woord cloud, maar weten vaak nog niet waar het hun bedrijfsprocessen kan verbeteren en vereenvoudigen. Heldere voorbeelden kunnen daarbij helpen. Marc: “Uiteraard hebben we een pakkend programma samengesteld om de voordelen van cloud helder te maken. Er wordt gezocht naar een interessante spreker die tijdens de lunchpauze, als alle theaters dicht zijn, een pakkende presentatie houdt. Er kan nog niet onthuld worden wie die sessie zal verzorgen, maar dat F1 centraal zal staan is helder. F1-teams zijn grootverbruikers van cloudoplossingen. Meerdere exposanten hebben ook een binding met de verschillende F1-teams, zoals Arrow met het raceteam van McLaren. Dat zal in de pitstraat die we inrichten te merken zijn. De verschillende uitingen markeren de ingang van het F1-theater.”

Ook voor de exposanten is het evenement aantrekkelijk. Nadrukkelijk richt men zich niet op het channel, maar op de partners die direct met klanten samenwerken. Daar moet immers een relatie ontstaan. De app rond de Expo is de heilige graal die klanten gebruiken om zich te registreren en een plan voor het bezoek te maken. Daarbij komt algemene informatie vrij die de organisatie kan gebruiken om het concept te verfijnen. Exposanten die bezoekers uitnodigen voor een event in het theater kunnen in de app de registratie regelen. Alle informatie die daaruit voortkomt is voor de exposant.

“Ter ondersteuning van het cloud-concept hebben we in de Cloud Theaters gedurende de hele dag diverse kennissessies van onder andere Microsoft, IBM Cloud en Amazon”, vult Jeroen aan. Een slimme verdeling van stands en presentaties bevordert de mobiliteit van de bezoekers.

Hoe, wat, waar

Cloud Expo vindt plaats op 6 en 7 december in de goed bereikbare Expo Houten. Er is ruime en gratis parkeergelegenheid op locatie, en een goede OV-verbinding vanaf Utrecht Centraal. De entree is gratis, maar bezoekers worden verzocht zich vooraf te registreren op de website van Cloud Expo. Voor een hapje en een drankje wordt door de organisatie en exposanten gezorgd. Vorig jaar trok het evenement 3.000 bezoekers in twee hallen. Dit jaar wordt opgeschaald naar vier hallen, en flink meer bezoekers.

Jeroen: “We maken het de exposanten eenvoudig om professioneel voor de dag te komen. Iedereen maakt gebruik van een uniform design van de stand, kan zijn eigen achterwand en vloerbedekking kiezen en alles aanvullen met extra functies, zoals een barista.”

Deelnemen aan de Cloud Expo? Neem contact op met Jeroen de Kam via jeroen@cloudexpo.nl, bel 06 302 272 01 of ga naar www.cloudexpo.nl.

Cloud-thema’s

Tijdens Cloud Expo 2023 is aandacht voor alle ins en outs van de cloud en de mogelijkheden om IT te vereenvoudigen. De belangrijkste aandachtspunten die tijdens de beurs in de schijnwerpers staan:

  • Cloud
  • Cyber Security
  • Big Data
  • Workplace
  • Sustainability
  • New Tech & IoT
  • Artificial Intelligence
  • Connectivity
  • Unified Communications
  • No-Code / Low-Code

Cloud Expo heeft dus voor iedereen iets interessants in petto.

 

dit artikel verscheen eerder in ITchannelPRO magazine 2023-04

Tags: eventpartnerevent

GerelateerdeBerichten

gamescom-2676958_640

Wat is de kracht van Why2025 en Gamescom?

2025/08/14
pretpark

Meer Efteling en Phantasialand

2025/08/08
Volgend bericht
overname-verkoop

Zig en Cegeka Real Estate Solutions slaan handen ineen

Uitgelichte Vacatures

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Business Administration Specialist

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Inside Sales Executive

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Pre Sales Engineer

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

Upcoming Event

ArrowFest 2025

02-10-2025 - 22:00

NLconnect Breeduit Jaarcongres 2025

11-09-2025 - 20:00

Vision Unfold

23-09-2025 @ 13:00 , more

Smart Living Society: slimmer en vitaal thuiswonen

24-09-2025 - 19:30

Omada Solution X Partner Event 2025

10-09-2025 - 15:00
View All Events
Bekijk alle evenementen
itchannelpro logo

ITchannelPRO is hét kennisplatform voor de circa 10.000 Telecom en IT-business partners en geldt als de primaire informatiebron in het IT-kanaal in Nederland.

Overige publicaties
Circulaire IT
DatacenterWorks
InfosecurityMagazine
CloudWorks
Business & IT

Over ITchannelPRO

  • Over ITchannelPRO
  • Tip de redactie
  • Adverteren en contentmarketing
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adreswijziging doorgeven
  • Contact

Contact

Varenmeent 5
1218 AN Hilversum

035 204 1000
info@itchannelpro.nl

ITchannelPRO is onderdeel van LuteijnMedia BV

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Colofon

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon

Altijd op de hoogte blijven?

Wil je niks missen? We houden je dagelijks op de hoogte van het laatste nieuws! Je kunt je aanmelden voor onze nieuwsbrieven door het formulier in te vullen.

Wil je de nieuwsbrief uiteindelijk toch niet meer ontvangen? Geen probleem! Je kunt je op elk moment weer afmelden.

Inschrijven
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • ‘Integratie Teams en Xelion geeft keuzevrijheid’
  • ‘Partners zijn de belangrijkste schakel’
  • Aboneren CloudWorks
  • Aboneren InfoSecurity Magazine
  • Abonneren
  • Abonneren Datacenter works
  • Adreswijziging doorgeven
  • Adverteren en contentmarketing
  • Adverteren in ITchannelPRO Magazine #1
  • bedankt voor het aanmaken van contact
  • Bedankt voor het aanmaken van een bericht
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuw evenement
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuwe vacature
  • Bedankt voor het abonneren op de nieuwsbrief
  • Bedankt voor het abonneren op ons Magazine
  • Bedankt voor het adverteren
  • Bedankt voor het tippen van de redactie
  • Bedankt voor het wijzigen van uw adres
  • Bedrijf
  • Bedrijf toevoegen
  • Bedrijvengids
  • CEO Jean-Paul Weterings van Exertis Benelux over Microsoft Teams:
  • Circulaire-IT magazine
  • Cloudworks magazine
  • Colofon
  • Compliant en veilig met Microsoft Teams
  • Contact
  • Cookie verklaring
  • Datacenter works magazine
  • De Nationale CyberSecurity Monitor 2020
  • Digitaal dossier
    • Benieuwd naar het ecosysteem van MS Teams?
    • Deelnemen aan het digitaal dossier rondom Circulaire IT?
  • Digitale telecomorganisatie
  • Disclaimer
  • Evenementen
  • Evenementen
  • Event Archive Item
  • Event Detail
  • GD Archive Item
  • Grote vraag naar Adoptify-ondersteuning van Microsoft 365 en MS Teams
  • Home
  • InfoSecurity Magazine
  • ITchannelPRO magazine
  • Jabra Evolve2-headsets zetten de nieuwe standaard
  • Locatie
  • Logitech & Microsoft: al veertig jaar een goed huwelijk
  • lorem20254
  • Lydis met Yealink koploper in MS Teams-hardware
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Nuvias UC; specialist bij uitstek
  • Over ITchannelPRO
  • Plaats een vacature
  • Place Archive Item
  • Place Detail
  • Places
  • Poly: de kracht achter waardevol menselijk contact en samenwerken
  • Privacybeleid
  • Stapsgewijs overstappen van Skype for Business naar MS Teams is noodzaak
  • Start-up Anyroute biedt resellers platform met telefonie via Microsoft Teams
  • Telefonie of communicatie, het is een groot verschil
  • Terms and Conditions
  • ThemaTeam stelt het werkveld en de belevingswereld van medewerkers voorop
  • Tip de redactie
  • Vacature dashboard
  • Vacatures
  • Video
  • Visie Mark Meerbeek van Ditox op toekomst van (samen)werken
  • Voice-DNA voor de digitale werkplek
  • Whitepaper Nieuwe rol van het dealerkanaal in online marketing en sales
  • Wijzigen
  • Zoekpagina

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon